BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 11119022
nr 1111 9022
Takarmatur
metall / glaskupa, höjd: 110 cm, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 29 maj 2017
kl 20:11:12
1.600 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)